T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

İl Müdürü SAYLAK’ın İlçe Ziyaretleri Sürüyor…

Yayın Tarihi : 6.12.2019

İl Tarım ve Orman Müdürü Barış SAYLAK'ın Yatağan ile başlayan ilçe ziyaretleri Seydikemer ile devam etti. 

İlk olarak Seydikemer Belediye Başkanı Yakup OTGÖZ'ü makamında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu. Daha sonra İl Tarım ve Orman Müdür Yardımcısı Muhammed SEVİNÇ ve Seydikemer İlçe Tarım ve Orman Müdürü Engin MARAŞLI eşliğinde Seydikemer Kaymakamı Haktan GÖKÇEKUYU'yu da makamında ziyaret etti. Seydikemer'in tarım ve hayvancılık alanındaki olağanüstü zengin bir potansiyeli olduğuna dikkat çeken SAYLAK, daha sonra Seydikemer Kaymakamlığı şeref defterine imza attı.

Seydikemer Şehit Gürcan Akan İlkokulu Toplantı salonunda Seydikemer Muhtarlarıyla biraraya gelerek İlçenin tarım ve hayavancılık alanında yaşadığı sorun ve çözüm önerileri hakkında bilgi alışverişinde bulundu. İl Müdürlüğü olarak ellerini taşın altına koymaya hazır olduklarını, yasal mevzuat çerçevesinde tüm üreticilerimize farkındalık yaratacakları projelerle Müdürlüğümüze beklediklerini dile getirdi.

Toplantı sonunda tüm muhtarlar toplantının düzenlenmesinden dolayı duydukları memnuniyeti ifade ederek hatıra fotoğrafı çektirdiler.