T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

“48 MUĞLA 48 PROJE” Değerlendirme Toplantısı Gerçekleşti

Yayın Tarihi : 30.10.2019

İl Müdürlüğümüz tarafından yürütülen iş ve işlemlerin görünürlüğünü artırmak, ihtiyaçtan doğan sorunlara çözüm bulmak, etkin projeler ortaya koyup daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla İl Müdürlüğümüz tarafından başlatılan "48 Muğla 48 Proje" çalışmalarının ikinci ara değerlendirme toplantısı gerçekleşti.

İl Müdürlüğü ve İlçe Müdürlüklerinde yürütülen tüm projelerin sunumunun yapıldığı toplantıya İl Müdür Yardımcısı Muhammed SEVİNÇ başta olmak üzere, Şube Müdürleri ve İlçe Müdürleri ile ilgili teknik personeller katıldı.

Toplantının açılışını yapan İl Müdür Yardımcısı Muhammed SEVİNÇ; "2019 yılında İl Müdürlüğü olarak "48 Muğla 48 Proje" çalışmaları içine girdik. Amacımız ilimizdeki faaliyetleri hem üreticiye hem de tüketiciye sağlıklı bir şekilde yapmalarını sağlayarak ortaya koymak. Bu anlamda iyi sonuçlar aldık. İlçelerimizde etkinlikler gerçekleştirdik. Katılımın ve ilginin yoğun olmasından dolayı hem biz memnun olduk hem de üretici memnun oldu. Böylece biz de yaptığımız işin doğruluğunu gördük. Önümüzdeki yıllar için iyi bir altyapı oluşturduğumuzu düşünüyorum, bu yüzden çalışmalarımıza hızla devam edeceğiz" dedi.

Toplantıda ilk olarak İl Proje Yürütme Biriminde görevli teknik personel Elif SELDÜZ AŞÇI tamamlanan ve çalışmaları devam etmekte olan projelerle ilgili sunumunu yaptı. Ardından Şube Müdürleri, projelerinin durumu ile ilgili sunumlarını paylaştı. İlçe Müdürlükleri ise, ilgili teknik personellerin hazırladığı, tamamlanan ve devam etmekte olan projeler ile ilgili sunumlarını gerçekleştirdi.

Sunumlar sırasında projelerin yürütülmesi safhasında karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri ile ilgili karşılıklı fikir alış verişinde bulunulan toplantıda 2020 Ocak ayı içerisinde 2019 yılının değerlendirileceği bir toplantının yapılacağı bilgisi verildi.