İLETİŞİM LİSTESİ

​Önemli: "6000" ile başlayan kısa kodlar dışarıdan aramaya kapalıdır. Yalnızca İl Müdürlüğünde bulunan sabit oda telefonları üzerinden yada Santral Operatörü'nün aktarımı ile aranabilmektedir. 

İL MÜDÜRLÜĞÜ İDARİ KADRO


​GÖREVİADISOYADIDAHİLİCEP
İL MÜDÜRÜ
Şakir FıratERKAL10016001
​İL MÜDÜR YARD.
EnverAYDIN10026002
İL MÜDÜR YARD.MuhammedSEVİNÇ10036003
​İL MÜDÜR YARD.
​Ahmet 
​EJDER
​1004
​6004
​ÇAYIR,MERA VE YEM BİTKİLERİ ŞUBE MÜDÜR V.
TandoğanUYSAL10056005
​BALIKÇILIK VE SU ÜRÜNLERİ ŞUBE MÜDÜR V.
Tanju 
ÖZDEMİRDEN
10066006
​BİTKİSEL ÜRETİM VE BİTKİ SAĞLIĞI ŞUBE MÜDÜR V.
MesutDURMUŞ10076007
​GIDA VE YEM ŞUBE MÜDÜR V.
YıldırımYURDUSEV10086008
​HAYVAN SAĞLIĞI VE YETİŞTİRİCİLİĞİ ŞUBE MÜDÜR V.
HüseyinKIŞLA10096009
​İDARİ VE MALİ İŞLER ŞUBE MÜDÜR V.
FatihÇALOĞLU10106010
​KIRSAL KALKINMA VE ÖRGÜTLENME ŞUBE MÜDÜR V.
Mehmet CengizÖZDEMİR10116011
​KOORDİNASYON VE TARIMSAL VERİLER ŞUBE MÜDÜR V.
Süleyman 
KURNAZ
10126012
​ARAZİ TOPLULAŞTIRMA VE TARIMSAL ALT YAPI ŞUBE MÜDÜRÜ
Mehmet 
İDAR
10136013

ÇAYIR, MERA VE YEM BİTKİLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

ÇAYIR, MERA VE YEM BİTKİLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 
ADISOYADIDAHİLİCEP
Barış Soner 
YİĞİT
1051
6015
Duygu DuduBAŞARAN1050
6016
​Güneş 
YILDIRIM DEMİR
​1050
​6131
Kemal 
ÖZKUL
1051
6115
Metin 
ALTINOK
1050
6046
​Necdet 
​DEMİRCAN
​1051
​6049
​Selçuk
​KAÇAR
​1050
​6195
​Selim 
​ÜNAL
​1050
​6052
​Soner 
​GÜNAY
​1050
​6055
​Yalçın 
​YILMAZ
​1051
​6130

BALIKÇILIK VE SU ÜRÜNLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

BALIKÇILIK VE SU ÜRÜNLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 
ADISOYADIDAHİLİCEP
BahattinBOLEL1025
6019
GökmenÖZDEM1025
6021
KeremMERGEN1027
6022
MahmutBELLİ1025
6023
Mehmet DevrimERDOĞAN1027
6024
Muharrem EmreŞAHİN1025
6025
​Oğuz
​KARASARI
​1025
​6192
Osman
KURT1026
6027
SabahattinALTIOK10226029
SedatEREZ1026
6030
Şükrü
KAMİT1026
6031
​Şahin 
​CANTEKİN
​1026
​6057

BİTKİSEL ÜRETİM VE BİTKİ SAĞLIĞI ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ ​ ​ ​

BİTKİSEL ÜRETİM VE BİTKİ SAĞLIĞI 
ADISOYADIDAHİLİCEP
ÇiğdemVARLI1035
6033
​Duygu
​DÜZKESEN
​1038
​6054
EnginGÜMÜŞTAŞ1038
6034
FeriştahKÜÇÜK1036
6036
FigenBAYANSALDUZ1042
6037
Hakan ÇağatayBAŞARAN1040
6038
Hakan SinanGÜNDAY1043
6039
HalilGÖLCÜK1037
6040
Halil İbrahimYALÇIN1042
6041
HalimeGEVREKLOĞLU1041
6042
Humayun GönülÇAKIR1036
6043
​Hüseyin 
​KÜÇÜK
​1043
​6177
HüseyinKAÇMAZ1037
6044
MefaretÇİM1039
6045
​Meryem 
​BAĞI
​1038
​6190
MuhammetÖNDER1040
6047
MünevverGÜNDAY1036
6048
NuranİŞLER 
1040
6051
SemaKÖSEOĞLU1042
6053
ServetEMİROĞLU1039
6200
SuatBÜYÜKABALI1037
6056
ŞahinCANTEKİN10396057
TürkerKARAYİĞİT1043
6058
ÜnalYILMAZ1041
6059
Yaşar MutluTÜRKMEN1035
6060

​GIDA VE YEM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

GIDA VE YEM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (1040 - 1044)
ADISOYADIDAHİLİCEP
AyşeUĞUR1060
6062
​Cankan 
​ARIK
​1061
​6050
GülbeyazKARYAĞDI1060
6064
KurtuluşÜNAL1062
6065
LeventTUNÇEL1060
6066
MehmetDEMİRAL1061
6067
MustafaYEŞİLKAYA1062
6068
PembeKOCASARI GÜLTEKİN1062
6070
Sevilay
KİRAZ1062
6071
TülayBELLİ1060
6072
YücelKARA1062
6073

HAYVAN SAĞLIĞI VE YETİŞTİRİCİLİĞİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ ​ ​ ​

 

 
HAYVAN SAĞLIĞI VE YETİŞTİRİCİLİĞİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  ​
ADISOYADIDAHİLİCEP
​Ahmet Emre
​KAVAK
​1077
​6028
AlihanBİNGÖLBALİ1077
6074
AlptuğDEMİRCAN1070
6075
AydınKARATEPE1078
6076
AyhanÖZKAN1076
6077
CemileÇELEBİ
1075
6078
DurmuşKÖROĞLU1076
6079
Ender tayfunERGİN1070
6080
Esen AyçaBOZ1079
6081
FadimeTÜTÜNCÜ1075
6082
GökhanGÜLTEKİN1071
6083
​Hakan 
​KÜTÜK
​1079
​6142
HakilTAŞKIN1078
6084
İbrahimKOCABIYIK1075
6085
KadirBATU1077
6087
Mehmet
ÇELEBİ
1078
6189
MustafaTOPUZ1071
6089
MustafaAKISKALI1071
6090
​Özkan
​ERCAN
​1076
​6194
SebahatCEYLAN1075
6091
​Sergül
​DUHAN
​1070
​6196
​Songül 
​KAYGINER TOPAL
​1079
​6155

İDARİ VE MALİ İŞLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ ​ ​ ​

İDARİ VE MALİ İŞLER (1055 - 1070)
ADISOYADIDAHİLİCEP
AhmetYALI
1088
6093
AhmetÇETİN
1080
6092
Ali
ZEYHAN1085
6094
AliKADEM
1085
6095
AydınATMACA10666098
EmrahŞİMŞEK1083
6097
ErsoyDAĞ1085
6101
EyüpBAŞAK1082
6102
FatmaALTÜRK
1087
6103
FehmiKAPÇAK1088
6104
FilizDEMİRTAŞ1080
6105
FuatKARABULUT1085
6106
GülayGÖZTEPE1000-1110
6108
GülsiyeŞAHİN1086
6109
Halil İbrahimZEYBEK1080
6107
HozanÖZTÜRK1085
6112
​İdil
​ÇAKMAK
​1086
​6176
İbrahimYILDIZ1023
6113
İlkayUYSAL1111-1112
6111
MehmetAVCI1085
6116
MetinYEĞİN1085
6118
MustafaVARLI1085
6119
Mustafa UğurBAHÇIVAN1082
6120
​Nazik
​KURT
​1087
​6026
ÖzlemATEŞ1086
6122
SavaşKARATOP1085
6123
ŞabanKAFALI1085
6124
ŞahinADIGÜZEL1085
6125
ŞakirTEKİN1084
6126
ŞerafettinUYSAL1083
6127
TurgutKARABULUT1085
6128
​Turcan
​CAN
​1087
​6141
​Timuçin
​ÇOLAK
​1083
​6018
UfukAKSOY
1081
6129
YurdalKÖKEN-6131
YusufIŞIK1084
6132

​KIRSAL KALKINMA VE ÖRGÜTLENME ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ ​ ​ ​

KIRSAL KALKINMA VE ÖRGÜTLENME (1070 - 1074)
ADISOYADIDAHİLİCEP
AliÖLMEZ1090
6133
AlimeYILDIRIM1092
6134
AsumanDEMİRCAN1094
6135
​Alptekin
​GÖKAL
1092​​6032
​Ali 
​ŞİMŞEK
​1093
​6160
Adem
AYBEY
1091
6020
Cengiz
KAHRAMAN
1094
6136
Dursun
SARIHAN
1091
6137
Fatma Demet
YILMAZ
1091
6088
​Hacı
​GÜLOĞLU
​1093
​6138
​Hüray
​ÇEVİK
​1094
​6139
​Hüseyin 
​ATEŞ
​1093
​6140
​Hamdi
​ERKEĞİN
​1091
​6153
Tuba
​KAVAK
​1092
​6197

KOORDİNASYON VE TARIMSAL VERİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

 

 
KOORDİNASYON VE TARIMSAL VERİLER (1075 - 1079)
ADISOYADIDAHİLİCEP
AynurKANDEMİR1101
6143
DeryaCAN1104
6144
​Emine 
​ŞİRİN
​1105
​6061
ErkanKARTAL1101
6145
​Fatma Hadice
​ATILĞAN
​1101
​6096
HalisTEPE1102
6146
LeventUYAN1103
6147
MehmetTİLKİ1101
6191
MeryemTÜRKAY1105
6149
MeteSULAK1100-1103
6150
NurgülAKDAĞ ÇİLOĞLU1101
6151
ÖmerZEYBEK1102
6152
SalihŞALLI1100
6100
SelmaEREZ1101
6154
​Tuncay 
​YILDIRIM
​1100
​6099
UğurACAR1101
6156
UğurKELEŞ1104
6157
UluhanKORKUT1102
6158

​TARIMSAL ALT YAPI VE ARAZİ DEĞERLENDİRME ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ​

 

 
TARIMSAL ALTYAPI VE ARAZİ DEĞERLENDİRME ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ​ (1080 - 1084)
ADISOYADIDAHİLİCEP
AhmetÖZDEMİR10806159
BahadırTAMER10806161
EkremAŞÇI10806162
ElifAŞÇI10836163
EmineGÜNAY10846164
ErsanERKEN10836165
GüngörKÖSEOĞLU10826166
MehmetGENÇER10846167
MehmetÇOBAN10806168
Mehmet RaufBAŞARAN10806169
RamazanDEMİR10846170
SibelBAZO10826171
SüreyyaCAN10836172

BAĞLI BİRİMLER

 

 
BAĞLI BİRİMLER ( DÖNER SERMAYE, HUKUK, SİVİL SAVUNMA)
Döner Sermaye Birimi
ADISOYADIDAHİLİCEP
AlaattinTURP1115
6173
AliyePEK1116
6174
Aşkın BüşraELİHAYRAT1116
6175
Kamil
DALDABAN
1116
6188
Hukuk Birimi
Abdullah GülbeyKARABULUT1118
6178
​Nasuh
​ÖZEL
​1118
​6069
Sivil Savunma ve Seferberlik Hizmetleri Birimi
HakanPERK1120
6179
AliÖZDEMİR1121
6181
IsmetKORKMAZ1121
6182
KıvançBİREL1121
6183
MehmetKARADAĞ1121
6184
ÖmerKARAKUŞ1121
6185
SüleymanALTAN1121
6186

İLÇE MÜDÜRLÜKLERİ İLETİŞİM BİLGİLERİ

BODRUM İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ ( 1200 - 1249 ) ​ ​ ​
İlçe Müdürü
AdıSoyadıDahiliCEP
Fahrettin DOĞAN12016201
İlçe Personeli
Adı​Soyadı​Dahili​CEP
AdnanDÖNMEZ12006202
AtakanKILIÇ12036203
AtilaBİLGİN12056204
AylaMUMCU12156205
BilalAYDIN12026206
BuketGÜVEN12156207
BurhanettinONUR12136208
ÇağlarIŞIK12076209
DilekOKUTUCU12076210
DurmuşÇAKIR12056211
Emine SibelYILMAZ12096212
EmreDÖN12196213
ErayDÖNER12236214
Evren burcuDAĞ12156215
EylemSÖNMEZ12136216
FahriyeYILMAZ12086217
FatihÖZYURT12006218
GülBAYRAM URİ12136219
GülayIŞIKLI12176220
GülserenESEN12006221
GürdalDALKILIÇ12226222
HasanKURT12006223
HilalGÜÇLÜ GÜLHAN12056224
MehmetCANGIR12046225
Mehmet AliBAHAR12096226
MemduhARPAĞ12006227
MenekşeÇOBAN12006228
MenekşeDALKILIÇ12236229
MuniseŞENEL12036230
NebilUYGUN12006231
NeslihanYUVA12136232
NurayUÇAN12086233
ÖnderŞAHİN12006234
ÖzlemERSOY12056235
SeyhanDAĞLIKAN12046236
ŞahinKARAKUZU12066237
TanerUYSAL12056238
TanerYILDIRIM12196239
YalçınÇINAR12026240
YunusAKTEPE12206241
ZelihaÇETİNKAYA12036242
ZeynepORAL12046243
DALAMAN İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ ( 1250 - 1299 ) ​ ​ ​
İlçe Müdürü
AdıSoyadıDahiliCEP
ErgünAKDENİZ12516251
İlçe Personeli
AdıSoyadıDahiliCEP
AdemAYBEY12546252
AliBARIN12566253
AliÖZTÜRK12606254
AysunORHAN12596255
AzizKABAK12546256
DeryaKARAKUŞ12546257
DöneŞEN12526258
ErcanKABA12536259
ErgünCELİL12596260
FatihİÇTEN12566261
FesihSARIBOĞA12536262
HamitCOŞKUN12586263
HasanAVCI12556264
İsmailYORGANCI12556265
KamilGÖLÜKÇETİN12586266
MehmetEROĞLU12556267
MehmetKARACA12556268
MelekBECEL12526269
MuratATIŞ12566270
MustafaGEZE12606271
MustafaKARA12596272
MustafaERKEN12526273
MustafaDEMİRHAN12546274
MüşerrefYILDIRIM12546275
Nebiye PınarŞAHİNER12536276
NeslihanÇELİK12586277
OlgunKILINÇ12606278
OrhanİLHAN12576279
RamazanTUĞLUK12546280
RamazanÇOBAN12556281
RamazanAYDIN12556282
SergülÇULHA12596283
TuranBULUT12576284
TurgutBARIN12536285
VedatKAŞKAYA12606286
VeliTÜRK12596287
DATÇA İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ ( 1300 - 1349 ) ​ ​ ​
İlçe Müdürü
​Adı​SoyadıDahili​CEP
BülentŞATIR13016301
​İlçe Personeli
Adı​SoyadıDahiliCEP
AdnanIFRAN13076303
BarışEKİNCİ13076304
Barış taylanAYHAN13076305
BetülAKBAŞ13026306
DevrimYARAR13066307
DoğanÖZER13026308
ErkanİREN13046309
FatmaÖZMEN13046310
NerminATA13076311
OkayERDOĞAN13046312
RaziyeKUZU13026313
FETHİYE İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ ( 1350 - 1399 ) ​ ​ ​
​İlçe Müdürü
AdıSoyadıDahiliCEP
ŞabanSARIKAYA13516351
İlçe Personeli
AdıSoyadıDahiliCEP
AbdullahKABA13506352
AhmetŞENAY13506353
AkifKOPARAL13676354
ArifAYYILDIZ13556355
ArifeYILDIZ13686356
AybarGÜVEN13656357
AygülKAPU13646358
Ayhan SalihEKİZ13536359
AylaKÜÇÜKÜNAL13596360
BaharKORKMAZ13586361
BarışARIÖZ13626362
BekirSANDIKLI13506363
BilalPOLAT13656364
BilgehanYANATMA13556365
CihanALTINKAYNAK13636366
CumaliAKBAŞ13506367
ÇiğdemİLBAY13646368
DenizARSLANTAŞ13606369
DidemEROĞLU13546370
DurkadınKAZAK13566371
EjderTÜRKMEN13666372
EnderTOPAN13566373
EnesBAYSAL13636374
ErhanÖZAL13656375
EserDURAN13576376
FahriALAŞAN13536377
GalipKARPUZ13696378
GülayDEMİRCİOĞLU13636379
GülşenTOMBAK13606380
HalilYİĞİT13646381
HandanPEHLİVAN13576382
HarunEKİZ13636383
HasanGÖK13586384
HasanDÜZGÜNER13686385
Hasan HüseyinYILDIZ13506386
HaticeARSLAN13636387
Hayriye İlknurYALÇIN13616388
HüseyinGÜNAYDIN13506389
HüseyinKUMLU13646390
HüseyinSEYHAN13646391
İbrahimBÜYÜKSÜNETÇİ13686392
İbrahimERÖZEREN13586393
İbrahimKESTİRMECİ13646394
İlknurÇAYIR ARSLANTAŞ13606395
İlknurÖZDEMİR13546396
İmdatDEMİRCİ13546397
İsmailYONGACI13646398
KezibanAYHAN13596399
***CEP TELEFONLARI KISA KOD SIRALAMASI DEĞİŞMEKTEDİR.*** ​ ​ ​
KezibanBOZ13566851
Mehmet SaitDEMİREL13636852
MertKARAİSAOĞLU13666853
MevlütDAĞHAN13536854
MuammerKARABURUN13556855
MustafaDEMİR13646856
MustafaYURTKUL13616857
NecmettinAKAN13636858
NecmiTARAKAY13596859
NesrinKARADELİ13596860
NevzatEKİZ13686861
NezahatOMAK13616862
NilüferORAN13576863
Ömer Faruk KUTAN13506864
ÖzaySALTAN13666865
ÖzgürKAÇAR13536866
ÖzlemCOŞGUN13656867
PolatBÜYÜKTEKE13576868
RamazanDERELİ13506869
RamazanGÜNAL13636870
RamazanSOY13506871
RamazanZORBAŞ13506872
Ramazan Ümit ŞinasiTOPAN13556873
ReyhanÇALIŞKAN13506874
Riza gürselŞİMŞEK13506875
SamiKARAGÖZ13686876
SelçukORAL13556877
Servet YILMAZ13506878
SeyhanÇİFTÇİ13626879
SeyhanYILMAZ13616880
SonerALP13676881
SuatÇAKAR13506882
ŞahinGÜNGÖR13596883
ŞükrüKÖSE13676884
TuğçeTOPALOĞLU13616885
TuncayYILDIZ13686886
TurgutDENİZLİ13606887
ÜmmüMERT13566888
ÜmmüSEZER13646889
Y. BeyazıtUMURTAĞ13506890
YasarVURUN13676891
YaseminYALÇIN13606892
YaşarSIRIM13586893
ZaferBÜYÜKÇALIK13546894
ZahideTURGUT13596895
KAVAKLIDERE İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ ( 1400 - 1449 ) ​ ​ ​
​İlçe Müdürü
AdıSoyadıDahiliCEP
EmrullahÇETİN14016401
İlçe Personeli
​Adı​Soyadı​Dahili​CEP
AlaattinDEMİREL14136402
AliyeERKIŞ14106403
CeyhanACAR14156404
GörkemSEVER14096405
LeventAKKAŞ14006406
MeralAKTAŞ14056407
MuratYILMAZ14146408
MustafaÇOLAK14006409
NazımAKTAŞ14166410
NazifeÖZTÜRK14126411
RamazanGÜRSES14086412
SezginAKYIL14006413
ZekaiŞİMŞEK14116414
KÖYCEĞİZ İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ ( 1450 - 1499 ) ​ ​ ​
​İlçe Müdürü
AdıSoyadıDahiliCEP
Hakan A. HanMUKYEN14516451
İlçe Personeli
Adı​Soyadı​Dahili​CEP
AbdurrahmanAKTAŞ14506452
ArifKAPLAN14566453
Asiye ferhanUZUN14566454
BekirŞENSAL14526455
BekirMARAL14546456
DurmuşAYDIN14556457
EkremŞAHİN14586458
Elgin canALA14536459
EminYILDIZ14506460
EmineKARAYEL14556461
EmrahYILMAZ14576462
EsraALA14546463
GülserenKORKMAZ14576464
GürselSÖNMEZ14566465
Hasan HüseyinÇETİNKAYA14526466
HulusiATASOY14546467
İbrahimFİDANCI14506468
İsaÖZDEN14586469
İzlemAKGÜN14566470
KübraKESKİN14536471
MehmetACAR14526472
MemduhASLAN14556473
MetinÇETİN14576474
SalihÇETİNKAYA14556475
SercanGÜMÜŞ14576476
SerkanDİNÇSOY14576477
SıddıkaEKİNCİ14556478
ŞahinÇAKMAK14586479
ŞenerSAM14576480
TolgahanGÜRKAN14576481
TuğbaKARAKILIÇ14576482
TülinCANDAN14586483
ZeynepÇETİNKAYA14536484
MARMARİS İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ ( 1500 - 1549 ) ​ ​ ​
​İlçe Müdürü
AdıSoyadıDahiliCEP
NejmettinKAYA15016501
İlçe Personeli ​ ​ ​
Adı
​Soyadı​DahiliCEP
AdemYILDIZ15006502
AkınDEMİR15096503
Asiye SelinCEYLAN15036504
AylinOKTER15096505
AyşegülTUFAN15056506
BarışERGÜL15086507
BilginAYAYDIN15036508
BüşraIRMAK15046509
CoçkunYALTIRIK15076510
ÇağdaşSEYYAR15106511
Çağdaş EmreŞARVAN15096512
EdaŞEN TAHTASIZ15076513
ElçinYİĞİTEL15046514
EmelGÜRER15106515
EmrahGÜRBÜZER15076516
ErdalKUZU15096517
ErdemBALLI15006518
EsraCAN15056519
FahrettinKAYA15006520
GürhanŞAPPAK15076521
HasanÖZUĞUR15006522
Hatice BetülTOPRAK15106523
MehmetELEVLİ15066524
MetinÖKTEM15056525
MineERDİL15046526
MuratDURMAZ15056527
NamiÖZER15096528
NerminBALKAN15046529
NesrinDURAL ÇİLDEMİR15026530
OğuzhanKOCATEPE15046531
OsmanAVCI15066532
OsmanKESKİN15006533
ÖnderKABAÇAM15086534
ÖzlemERGİN15036535
PınarALTIN15006536
SeldaERGÜN15106537
SerdalAYDOĞDU15006538
SerhatBAŞER15096539
SerpilYILMAZ15006540
VeliÇAKIR15096541
Yüksel ÖZTÜRK15096542
MENTEŞE İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ ( 1550 - 1599 ) ​ ​ ​
İlçe Müdürü
AdıSoyadıDahiliCEP
MehmetKURAY15516551
İlçe Personeli​ ​ ​
Adı​Soyadı​DahiliCEP
AhmetAKINCI15636552
AliKUTLU15616553
Ali İhsanYILMAZ15606554
AvniUYAR15576555
BirolKAPLAN15576556
BurcuYOLCU15646557
Cuma KAHRAMANOĞLU15636558
EbubekirMEŞHUR15576559
FatihKAHRAMAN15616560
FeriştahZENCİR15526561
GülerSERDAR15536562
GüneşYILDIRIM DEMİR15536563
HalilMAŞAT15636564
HamdiERKEĞİN15546565
HasanBELLİCE15556566
HuriyeYOZGATLI15576567
HüseyinKÜÇÜK15646568
İsaEKİN15586569
KamilCEYLAN15556570
LütfiEREN15506571
LütfiGÜZEL15506572
Mehmet SelimCAN15546573
MetinYARAŞLI15626574
MustafaARSLAN15506575
NailBODUR15576576
NazileTOKSÖZ15586577
NihatKARASU15586578
NilgünYILMAZ15626579
Ömür OzanÇAKAL15666580
SalihKOYUNCUOĞLU15556581
SeldaÇOLAK KÜÇÜK15656582
SüleymanYURTSEVER15566583
ŞebnemÖZKAYA15656584
TamerPOYRAZ15556585
TubaALHAN15526586
TuncayKALLEM15646587
TurgutBOZKURT15666588
UğurABAY15586589
Veli ÖzgürÇAĞLAV15606590
YavuzKARA15616591
ZeynelTÜRK15596592
MİLAS İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ ( 1600 - 1649 ) ​ ​ ​
​İlçe Müdürü
AdıSoyadıDahiliCEP
EşrefARSLAN16016601
​İlçe Personeli
Adı​Soyadı​DahiliCEP
AbdulahESİN16186602
AbdurrahmanATEŞOĞLU16186603
AhmetSİVRİ16186604
AliABİÇ16186605
AliGÖLGEDAR16216606
AliPARLU16136607
AliUYSAL16246608
AliSOLMAZ16166609
Apdul KadirTEPE16056610
AyçaDEĞİRMENCİ16246611
AyselÜSTEK16076612
AyselSERNİKLİ16256613
AysunÖZTUNA16276614
CelilÇAKAR16166615
ÇiğdemBAYIR16156616
DeryaKALKAN CANCA16236617
DuranSEVİNÇ16056618
DursunKARAKÖSE16166619
EbruKONUK16156620
Ebru LütfiyeADIYAMAN16236621
EmineKOÇ16246622
ErgunBÜKE16256623
ErizanYILMAZ16136624
ErsunALPER16196625
Fatma DemetYILMAZ16286626
FerhatHANEY16166627
FilizKANBUROĞLU16146628
GirayKÖSE16266629
GökhanALTUN16176630
GülcihanBAKAN16256631
GülçinDUYUK16176632
GülşahTOK16186633
Halit BarlasKAYA16216634
HarunİNPINAR16116635
HasanKOCAKAYA16216636
HasanCANDAN16056637
HasanBOZKURT16266638
HasanKURNAZ16246639
HayrettinDALGA16116640
HüseyinÜNAL16216641
HüseyinBAYIR16196642
İbrahimEBE16226643
İlginÇAM16076644
İlknurTAYCA YAVUZ16186645
İsmailDİBEKTAŞ16056646
Kamile SelinAZİZOĞLU16286647
MahiDALKIRAN16146648
MehmetÖZER16276649
Mehmet AliCEYLAN16156650
***CEP TELEFONLARI KISA KOD SIRALAMASI DEĞİŞMEKTEDİR.*** ​ ​ ​
Mehmet EminDİRİK16166901
Mehmet TorosTEKER16186902
MelekDERİN16146903
MelihDUYUK16176904
MelikeKAYA16236905
MustafaKÖMÜR16056906
Mustafa AliAKBAY16146907
Mustafa NaciYENAL16176908
NecdetTURGUT16276909
NihatYİĞİT16276910
OğuzİNCEOĞLU16156911
OktayÇELİK16196912
ÖmerTOPALOĞLU16166913
Ömer ÇağrıYEDİĞÖZ16246914
Ramazan KamilYILMAZ16186915
ResülüslerÇINAR16226916
Salih MustafaKURAY16276917
SeherCOŞGUN16166918
SelahattinBALCI16056919
SelcukÖZTUNA16216920
ŞaziyeKOÇAL EREL16176921
ŞevketOLUKBAŞ16146922
TanjuÖZDEMİRDEN16246923
TarıkÇALI16236924
TolgaARIN16236925
TurgutUZUN16176926
TürkanKAYA16136927
ÜmitÖZGÜÇ16196928
VolkanAKPINAR16176929
YıldırımGÜNDOĞDU16216930
YıldızSAÇAK16286931
Yusuf YavuzDEMİREZEN16176932
YücelATÇA16136933
Zeliha BaharKENTEL16156934
ZeynelSERNİKLİ16256935
ORTACA İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ ( 1600 - 1649 ) ​ ​ ​
​İlçe Müdürü
AdıSoyadıDahiliCEP
OkanBİLGİÇ16516651
​İlçe Personeli
AdıSoyadıDahiliCEP
AbdülkadirŞENGÜL16576652
Aktan güneyKARAKAYA16536653
AliZORLU16506654
BetülYAPRAK16566655
BirgülKAYA16616656
CengizSOY16526657
CevatAKCABEL16526658
DilekERSOY16556659
Durmuş AliYAŞA16546660
GüldenMUTLU16556661
HakanGÖKÇE16586662
HakanTOP16536663
HulisiKIYAK16596664
İlkayALKAYA16596665
İlyasÇOBANOĞLU16576666
İsmailBECİT16596667
İsmailBAYRAM16646668
KamilÇETİN16536669
KazımBÜLBÜL16506670
KemalDAKA16546671
MesutACAR16506672
MetinÇAKIR16566673
MikailKORKUT16526674
MuratEROĞLU16566675
NurtenAYDIN16616676
ÖnderZEYBEK16636677
RamazanSÜL16536678
RamazanTOPRAK16506679
RecepGÜÇLÜ16586680
RecepTÜRKMEN16506681
SamiKARTAL16626682
SelinÖZKAN16536683
SelmaSEÇER16606684
SerpilKAHRAMAN16536685
SongülEREN DUMAN16606686
ŞadiŞAHİN16626687
TanerTOSUN16626688
Ulaş EmreŞAHİNER16576689
Yusuf SedatUNCU16566690
SEYDİKEMER İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ ( 1700 - 1749 ) ​ ​ ​
​İlçe Müdürü
AdıSoyadıDahiliCEP
EnginMARAŞLI17016701
​İlçe Personeli
Adı​Soyadı​DahiliCEP
AdemBELLİCE17156702
AdemŞENER17276703
AliEREN17316704
AsimDOĞAN17236705
AsuTAŞDEMİR17116706
AyşeÖZLER17006707
BaharUYAN17006708
BülentPEHLİVAN17306709
CemilGEÇKİN17226710
CevdetİNCEOĞLU17026711
DenizAYDIN17076712
DuyğuKİLİTCİ17126713
Emine MerveÖZER17276714
EmrahTÜRKMEN17066715
EmriKEL17196716
EmrullahÇAMURLU17286717
ErenARI17146718
EsatYENİGÜN17256719
EsenTURGUT17136720
FatmaGÖNEN17396721
GökhanZENGİN17296722
GültekinÖZCAN17106723
Hacı MecnunBALCI17216724
HalitYEKEBAŞ17406725
HarunEŞENÇAYI17096726
HasanSARITEKELİ17116727
HilalMUNDUZ17356728
HüseyinTANIR17096729
HüseyinÇOBAN17236730
IdrisSÖNMEZ17326731
IsmailGİRER17076732
İbrahimÖZDAL17026733
MehmetÇAKI17306734
Mehmet AliŞİMŞEK17216735
MetinPOLAT17026736
Muhammet KürşatESER17206737
MuratUSTA17056738
MustafaYUR17136739
MustafaEREN17296740
OsmanKALE17396741
Ozan fazılOYMAK17176742
ÖzayDUVARCI17316743
ÖzlemÖZDEMİR17336744
SerdarSABANCI17366745
SevgiYILMAZ17286746
SinanÜNLÜ17196747
SongülEYÜPOĞLU17386748
SuatHARDAL17326749
Suat MuratÖZDEMİR17156750
***CEP TELEFONLARI KISA KOD SIRALAMASI DEĞİŞMEKTEDİR.*** ​ ​ ​
SupüASLAN17286941
ŞefikESEN17266942
TalipDURMAN17216943
TekinBEREKETOĞLU17106944
VeliÇETİNKAYA17036945
YunusDUMAN17046946
ZaferÇİÇEK17076947
ULA İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ ( 1750 - 1799) ​ ​ ​
​İlçe Müdürü
AdıSoyadıDahiliCEP
SüleymanKURNAZ17516751
​İlçe Personeli
Adı​Soyadı​Dahili​CEP
AhmetDONDURAN17526752
Ali
ERİKAN17526753
AlperUSLU17546754
CengizÇAYLI17506755
CuneytDURAK17536756
DuyguDÜZKESEN17546757
EnginTUĞRUL17566758
ErenÖZÇETİN17576759
EsenŞEKER17546760
FatihÖZDEN17526761
FeyzullahTURAN17526762
GencerSÖĞÜT17546763
GülümserALGÜL17536764
Hatice AytaçBENLİ17556765
HurşitDUYAN17546766
İlkerMERCİMEK17506767
MehmetTÜREDİ17526768
MuratALGÜL17566769
MustafaYİĞİT17556770
NazifÇİFTÇİ17576771
OğuzKARASARI17556772
ÖzgeKULU17526773
ŞükranUYSAL ÇİFTÇİ17576774
ÜmitÇULHA17506775
Yakup TanselBENLİ17556776
YATAĞAN İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ ( 1800 - 1849 ) ​ ​ ​
​İlçe Müdürü
AdıSoyadıDahiliCEP
Ismail HakkıYÜKSEL18016801
İlçe Personeli​ ​
AdıSoyadıDahiliCEP
AhmetMAVİ18076802
AliÖZCÜ18096803
ArifeAYAZ18086804
Ayşe DidemBİBER18096805
AzizGİRGİN18056806
BurcuYOLCU15546807
BünyaminUYAR18056808
CemKARA18096809
CemKARA18096810
FatihKARA18036811
GülçinBALCI18036812
GürkanBOZKURT18076813
Halil İbrahimPINARBAŞI18006814
HüseyinMAVİ18056815
HüseyinAKSAKAL18096816
IsmailÇAKMAK18006817
İbrahimÖZCAN18096818
İlhanYAVUZ18056819
İsmailÇAKMAK18006820
KemalDÖNMEZ18006821
KenanGİRE18036822
MehmetYILMAZ18056823
MehmetÇAVUŞ18056824
MehmetDERELİ18096825
MevlütÇAKICI18006826
NeşeAVCIOĞLU ERCAN18086827
NuriyeGENEK18036828
OsmanAKÇALIK18036829
OsmanKOCAGÖZ18006830
ÖznurAKYÜZ18086831
SamiUYAR18076832
SamiMADRAN18006833
SamiMADRAN18006834
SelahattinKORKUT18096835
SemihaSAĞLAM18076836
SertanARSLAN18006837
ŞenelGÖKÇEN18036838
ŞükrüKARATAŞ18096839
ÜmitAKPINAR18006840
YarbilBİBER18096841
YeşimUYGUN18006842
YeşimUYGUN18006843
YılmazKIRIKCIOĞLU18096844
YücelKIRIKÇIOĞLU18006845
YükselPADEM18096846
ZeynepÖZKAYA18036847

 

''